Porozsypywane wspomnienia

piątek, 15 marca 2013


Autor: Rozsypane Myśli. o 07:55 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (1)
    • ▼  marca (1)

O mnie

Moje zdjęcie
Rozsypane Myśli.
`Zwykła nastolatka , której nie zrozumiesz . czasem potrafię być obrzydliwie miła , czasem mam humory . czasem możesz ze mnie zrobić idiotę , czasem to ja zrobię idiotę z ciebie . nie jestem sobą , jestem tym kim chcę być . ♥
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.